Slavnostní otevření nových prostor centra

19.10.2021

V úterý 19.10.2021 proběhlo v Mezigeneračním a volnočasovém centru Vochomůrky, z.s. za účasti hejtmanky Plzeňského kraje Ilony Mauritzové a jejích náměstků Rudolfa Špotáka a Pavla Karpíška, starosty a zastupitelů obce Vochov, podporovatelů, sponzorů a dárců slavnostní otevření nově zrekonstruovaných prostor Mezigeneračního a volnočasového centra Vochomůrek.

Rekonstrukce probíhala v třetině haly bývalého teletníku, který byl v dezolátním stavu. Díky ochotě sponzorů, dárců a podporovatelů se jim podařilo vytvořit velkou místnost, třídu, multifunkční sál, který má širokospektrální využití. Od divadélek pro děti či seniory, třídy, kroužky, semináře až po volby.

Zakladatelky Vochomůrek, z.s. Lucie Boubelová a Lucie Klusoňová představily hostům vznik a vývoj spolku Vochomůrky,z.s. a také rekonstrukci prostor bývalého JZD, které spolek Vochomůrky, z.s. má v nájmu pouze dva roky od září roku 2019. 

Na posledním projektu se podílelo velké množství sponzorů a dárců. Poděkování patří všem - DĚKUJEME!

Vochomůrky DĚKUJÍ:

Rigips Saint Gobain - Habito H; IP Polná - zateplení; Cortusa Group - příčky, dveře, sanita, obklady; Efisan - podlaha; Velux - světlovody; DAK - okna; Hrdina-Jakeš - vstupní dveře; ABB - zásuvky, vypínače, jističe; Kermi - radiátory; HET - barvy; SATJAM - střešní krytina; Duo Krixa - doprava; Projekty Svejkovský; Keramika Soukup; Hasiči Vochov; Okrašlovací spolek Vochov; úžasní řemeslníci - p. Ježek, p. Kyzúr, p. Strejc, p. Pokorný, p. Zahradník; velké množství místních občanů, firem a institucí. 

Průběžné vybavení prostor - Plzeňský kraj, Síť pro rodinu, Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, Peter Rada - pěnové tatami na podlahu.

Fotodokumentace: Jan Kroupa, firma Rigips a Plzeňský kraj

SRDEČNĚ DĚKUJEME ZA VAŠI OCHOTU POMÁHAT!