24.7.2020

Dnes na zahradě u Vochomůrek. proběhla zahradní slavnost na téma "Prozkoumat a vyzkoušet" a to díky našim "mladým", kteří si v rámci projektu Mládež kraji vytvořili na zahradě několik stanovišť s badatelskými a tvořivými úkoly, od poznávání rostlin, přes pozorování hmyzu až po tesařské umění - hoblík, pilka, vrtačka... Závěr patřil opékání špekáčků. Pitný režim byl zajišťován bylinkovými osvěžujícími nápoji - máta, meduňka, levandule atd...

Zahrada vzniká díky podpoře z grantového programu Zelené oázy, který vyhlašují Nadace Partnerství a společnost MOL 

Vybavení zahrady je podpořeno z programu Plzeňského kraje Ekologické zahrady 2020.

Děkujeme!

Česká republika#vochomurky #vochov #budujemezahradu #zahradnislavnost #dekujeme

Zahrada

0d konce roku 2019 budujeme zahrádku! Ještě v roce 2019 nám místní farmář zapůjčil ovce na "posekání" zahrady. V dalším kroku jsme oslovili místního bagristu, který shrnul několatý bordel na zahradě a přivezl zeminu. Od počátku roku 2020 se nám na zahradu vrhli členové Okrašlovacího spolku Vochov a za jejich pomoci vzniká krásný prostor! 🌲🌳🌱🌿🌾🌻🥀🍃🐰🐣 Děkujeme! 

Projekty

Společně budujeme zahradu!

Nezahálíme ani roce 2020! Děkujeme za důvěru v projektu Zelených oáz! V Plzeňském kraji je náš projekt podpořen jako JEDINÝ. DĚKUJEME a těšíme se na realizaci zahrady!

https://www.nadacepartnerstvi.cz/Zelene-oazy-2019-vysledky?fbclid=IwAR3ZmRni-kaQsSt3C17ZWMrZGo5b9MjLUjxYQ365xxC2d2iLkpGPGZnKYSE

Tento projekt vzniká díky podpoře z grantového programu Zelené oázy, který vyhlašují Nadace Partnerství a společnost MOL Česká republika.