Vánoční hra

Vánoční příběh
Jak si Zářinka s Vochomůrkou užily Vánoce

Jednoho prosincového dne, pár dní před Štědrým dnem svítila hvězdička Zářinka na nebi a dívala se dolů na Zem. Byla to hodně zvědavá hvězda. Dívala se lidem do domovů a pozorovala, jak maminky pečou voňavá cukroví, jak tatínkové odhrabují před svými domy sníh a jak děti píší dopisy Ježíškovi se svými tajnými přáními. Taky viděla jednu krásnou červenou houbičku Vochomůrku, která se také připravovala na příchod Ježíška. Zářinka si přála zažít Vánoce jako všechny děti - se stromečkem, dárkem a hlavně nebýt sama.
I když se Zářinka hodně bála, nevěděla, co ji na Zemi čeká, přesto zavřela oči a skočila z nebe dolů na Zem. Doufala, že správně spočítala směr a přistane rovnou před Vochomůrčiným domeček. Ale asi nedávala dobrý pozor při hvězdné matematice a skončila někde, ani sama neví kde.
Pokud se nebojíš a chceš Zářince splnit její velké vánoční přání, vydej se s ní na cestu za Vochomůrkou do světa lidí a krásných vánočních zvyků a tradic.

Vydáme se po světýlkách a pomůžeme Zářince a Vochomůrce nalézt kouzlo Vánoc. Hra se hraje po setmění. Po úhradě příspěvku obdržíte příběh, plánek a pokyny hry. Za splnění hry dostanete vánoční odměnu, kterou si budete moci vyzvednout v centru Vochomůrek dne 28.12. nebo 8.1.2020 či v jiném termínu dle domluvy.

Prosím o registraci každého dětského účastníka zvlášť, na základě registrace budou připravovány odměny.

Partnerem akce je MAS Radbuza