O nás 

     Spolek Vochomůrky, z.s. vznikl z důvodu sjednocení, legalizace a rozšiřování již organizovaných akcí jednotlivými členy spolku s vyšší četností zapojení převážně maminek s dětmi.

      Název "Vochomůrky, z.s." vznikl vlastně účelově, jelikož jsme "holky z Vochova" a jsme na to náležitě hrdé, rozhodly jsme se do našeho názvu zakomponovat i název obce a tak slovní hříčkou Vochovské-mochomůrky vzniklo Vochomůrky, z.s.

Naše filozofie


    Jsme maminky úžasných dětí! Děti nás naplňují radostí a rády se jim věnujeme. Zároveň jsem se rozhodly pro vytvoření této neziskové organizace a jako dobrovolnice bychom chtěly hlavně dětem, jejich rodičům, ale i ostatním umožnit zpestření všedních dnů, které jsou občas hodně náročné! Chceme pokračovat v již organizovaných volnočasových, kulturních a vzdělávacích aktivitách.

              

Naše vize do budoucna

      V rámci vzniku našeho spolku Vochomůrky, z.s. máme mnohem více vizí do budoucna, ať již jsou to tématické besedy či kroužky, vytváření animačních programů např. i pro MŠ, dále i v nalezení zahraničního partnera pro spolupráci se zaměřením na rodinu a v neposlední řadě bychom chtěly vychovávat novou generaci z řad adolescentů pro práci s dětmi, vedením kroužků atd. (a to např. zajištěním kvalifikace pro práci s dětmi ideálně z dotačních titulů). Více si samozřejmě můžete přečíst ve stanovách spolku Vochomůrky, z.s., které jsou k dispozici v sídle spolku.

     Pokud byste s námi chtěly spolupracovat, či máte nějaké tipy na aktivity, případně poznámky k naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat ať již emailem nebo na FB. Děkujeme!

Lucie Boubelová a Lucie Klusoňová, Vochomůrky, z.s.


 

 Naše filozofie

         Jsme maminky úžasných dětí! Děti nás naplňují radostí a rády se jim věnujeme. Zároveň jsem se rozhodly pro vytvoření této neziskové organizace a jako dobrovolnice bychom chtěly hlavně dětem a jejich maminkám umožnit zpestření všedních dnů, které jsou občas hodně náročné!

         Chceme pokračovat v již organizovaných volnočasových, kulturních a vzdělávacích aktivitách, které jsme doposud dělaly, a rády bychom tímto rozšířily počet členů, kteří se budou našich akcí zúčastňovat. 

         V rámci našich aktivit se zacilujeme zejména na "neúplné" rodiny. "Neúplné" ve smyslu, kdy jeden z rodičů má jiné aktivity (ať již pracovní či osobní) a převážně maminky by rády někam s dětmi vyrazily, ale samotným se jim nechce. Taktéž jsou u nás vítáni i ostatní dospělí, kteří nechtějí trávit čas či cestovat sami.

         Pokud byste s námi chtěly spolupracovat, či máte nějaké tipy na aktivity, případně připomínky k naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat ať již emailem nebo na FB. Děkujeme!

Lucie Boubelová a Lucie Klusoňová, Vochomůrky, z.s.